Szkolenie i treningi jeździeckie z Jerzym Krukowskim i Anną Rudnicką

Cena:0.00
Rezerwuj
masz pytania?

Zapraszamy na szkolenie i treningi  jeździeckie z Jerzym Krukowskim i Anną Rudnicką
23-24 i 25 marzec 2024

Szkolenie będzie polegać na wnikliwym treningu prowadzonym przez Jerzego Krukowskiego i Annę Rudnicką, na którym trenerzy dopasują metody i ćwiczenia do rozpoznanych potrzeb pary jeździec-koń. W swoich metodach treningowych łączą wieloletnią praktykę i naukę, doświadczenie trenerskie i psychologię treningu koni.

Dzięki zintegrowaniu tych obszarów wiedzy, wzajemnie wspomagających się i uzupełniających został stworzony system szkoleniowy tzw. JK System, który pozwala na szybkie i bezstresowe porozumienie się jeźdźca z koniem, a tym samym osiągniecie zamierzonego celu.
Jerzy Krukowski i Anna Rudnicka jest propagatorem i praktykiem treningu opartego na rozwiązaniach przyjaznych koniom bazujących na fizjologii i psychologii konia, eliminujący z treningu rozwiązania siłowe.

1) weekendowy pakiet treningowy  (23 i 24 marzec, sobota, niedziela) pakiet treningowy z koniem z ośrodka trening z 2 treningi z Jurkiem+ sobotnie omówienie treningów połączone z wykładem + 2 x obiad, kolacja, nocleg ze śniadaniem piątek i sobota, kawa, herbata dostępna non stop, 1200zł 

* Trening Jurka trwa 1,5 godziny. W czasie treningu są 2 osoby.

2) trening z Anną Rudnicką 290z (w sobotę i w poniedziałek)

* Trening Ani jest indywidualny i trwa 55min.

3) trening z Jurkiem 390zł (sobota, niedziela, poniedziałek)

4) wykład  Jurka wraz z omówieniem treningów w sobotę o godz. 19:00 , koszt: 90zł

5) Słuchacz: 190zł/1 dzień, 350zł/ 2 dni (obserwacja i omówienie treningów, kawa, herbata, obiady, wykład)

nocleg ze śniadaniem dodatkowo: 100zł, kolacja 30zł

Szkolenie rozpoczynamy treningami w sobotę  o godz. 9:30.

 

Zapisy TYLKO przez platformę:

www.wzgorze.eco.pl/szkolenia

więcej informacji: Barbara Draus

Telefon:796 954 888

e-mail: rajdy@wzgorze.eco.pl

 

Obowiązuje zadatek do 5 dni od zapisu. Ostatnia rata za szkolenia płatna 1 marca 2024. Prosimy o zgłaszanie faktur przy wpłatach.

„W metodzie JK System stawiamy na holistyczne podejście, bo sama technika bez wiedzy i zrozumienia procesów powoduje, że trening koni staje się mechaniczny. „Czucie jeździeckie” to nie rzecz nadprzyrodzona to pobudzenie i rozwijanie pewnych aspektów, które dają wymierny efekt w komunikacji z koniem. Na tych wykładach przybliżymy Wam właśnie wątek świadomego czucia w jeździectwie. Jeździectwo percepcyjne to takie w którym świadomie używamy zmysłów do odczytywania i wysyłania sygnałów. Sama percepcja to odbieranie i interpretowanie bodźców i informacji za pomocą zmysłów - jest ona oparta na interpretacji przez mózg materiału dostarczanego dzięki wrażeniom. Wszystkie zmysły wykorzystujemy do przewidywania i uprzedzania zdarzeń. Skuteczne ich używanie, szybkość powiązań z różnorodnymi sytuacjami (doświadczenie) daje nam możliwość uprzedzenia reakcji konia i działania w odpowiednim timingu co bezpośrednio wpływa na naszą skuteczność i umiejętność wyszkolenia konia. Odczuwanie przez wszystkie zmysły niezbędne jest do jeździectwa percepcyjnego czyli do aktywnego czucia konia, które jest podstawą do prawidłowej ,świadomej interakcji i zrozumiałej komunikacji. CZUĆ to ”czasownik „ więc aktywne uruchomienie zmysłów (wszystkich !) I korzystanie z nich jest doskonaleniem się w sztuce jeździeckiej pod względem technicznym i mentalnym . Ta tematyka to kolejna cegiełka w holistycznym podejściu metody JK, System którą możesz wdrożyć w swoje jeździectwo.” Jerzy i Ania

Szkolenie i treningi jeździeckie z Jerzym Krukowskim i Anną Rudnicką - Galeria 4